O Mnie

 

Serdecznie dziękuję za odwiedzenie mojej strony.

  Mam na imię Ania i zajmuję się kosmetyką. Działalność kosmetyczną założyłam w 2004 roku. Swoją przygodę rozpoczęłam stylizacją paznokci. Następnie ukończyłam szkołę kosmetyczną i wykonuję cały szereg usług kosmetycznych. Posiadam 14-letnie doświadczenie.

Dotychczas ukończyłam 8 specjalistycznych kursów z zakresu przedłużania paznokci oraz zdobienia paznokci różnymi metodami. Ponad to posiadam certyfikaty i dyplomy uprawniające mnie do wykonywania wszelkich zabiegów kosmetycznych. Ukończyłam też szerokie szkolenie w dziedzinie makijażu profesjonalnego.

Dużą satysfakcję sprawia mi wykonywanie odżywczo-pielęgnacyjnych zabiegów na twarz oraz  woskowanie, masaże twarzy i całego ciała, oczyszczanie twarzy, henna czy tez pedicure.

Cały czas pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności.
Uczęszczam w seminariach i pokazach nowych kosmetyków i trendów. Biorę udział w kongresach kosmetycznych i targach, ciągle poszerzam swoje kwalifikacje.

Pracuję na kosmetykach najnowszej generacji. W trosce o moje klientki przy modelowaniu paznokci żelem, akrylem czy jedwabiem pracuję na produktach bezkwasowych, bezzapachowych, antyalergicznych, nie posiadających szkodliwych substancji w swym składzie . Dbając o klientki używam płynów do dezynfekcji AERODESIN 2000 oraz AHD 2000 a także Santize NSI.
Każda klientka ma przypisany do siebie, indywidualnie dobrany pilnik, co gwarantuje zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa i higieny. Zawsze pracuje w jednorazowych rękawiczkach.

Wykonując makijaż dbam o dezynfekcję pędzli oraz czystość i higienę kosmetyków kolorowych.

Moją pasją jest praca. Zadowolenie klientek z moich zabiegów jest dla mnie priorytetem.

Wykonane przeze mnie usługi pozwalają zaoszczędzić Paniom wiele czasu i wysiłku. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i najwyższej jakości kosmetyków dłonie pozostają przez długi czas atrakcyjne i perfekcyjne, dodając tym samym każdej kobiecie atrakcyjności i pewności siebie.

 

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług.